Інвестуйте у проект «Сузір’я Україна»

UA (ПРЕЗЕНТАЦІЯ .pdf) | EN | RU

Кожен талант може стати зіркою … і мільйонером. Ми допомагаємо, працюємо та заробляємо разом.

КОРОТКО

  • Ми вже зробили та продаємо перші продукти (пісні) на всіх основних світових музичних сервісах.
  • Три веб-сайти вже працюють.
  • Ми розпочинаємо масову музичну індустрію в Україні.
  • У нас є багато талановитих молодих музикантів, яких немає у інших.
  • Ми також виконуємо велику соціальну місію.

Ми надаємо музикантам послуги та робочі інструменти. Це навчання написанню музики та пісень, звукозапис, розповсюдження синглів, альбомів та супутніх продуктів, створення відеокліпів, реклама та просування аудіо та відео в інтернеті за допомогою власної системи сайтів та соціальних мереж, онлайн-інструменти для спілкування музикантів із музикантами та любителями музики.

Це добре масштабується.

90% українських талантів йдуть в нікуди. Ми допоможемо їм розвинути себе, стати успішними в житті та музичній індустрії.

БІЗНЕС-МОДЕЛЬ

«Сузір’я Україна» – це платформа, на якій функціонують музичне видавництво, продюсерський центр, рекламна & PR агенція, маркетингова компанія, соціальна мережа, краудфандингова система (fanfunding, коли фанати інвестують в артистів), інкубатор талантів (talentraising, коли фанати стають артистами), IT-компанія, що розробляє сучасні рішення для музичної індустрії. Ця платформа створює екосистему та керує нею. З усіма продуктами та послугами, що надаються у галузях, яким відповідають підрозділи «Сузір’я».

ЩО МИ РОБИМО

Ми вже публікуємо пісні молодих українських талантів на основних музичних сервісах — (Spotify, Apple Music, iTunes, Google Play / YouTube, Amazon, Pandora, Deezer, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica, Saavn, Anghami, KKBox, MediaNet тощо).

Зараз ми будуємо систему сайтів та інструментів для онлайн-просування музики артистів, які працюють з нами. Ми вже запустили три веб-сайти — народний музичний лейбл Constellation Ukraine, музичні новини — Music Shore англійською та Music Shore українською.

Запрошуємо шановних інвесторів взяти участь у розбудові нашого музичного видавництва (label), продюсерського центру, дистриб’юторської компанії та соціальної мережі музикантів та любителів музики.

Кілька основних цифр для прикладу, звідки у цьому проекті береться прибуток інвестора.

РИНОК

У 2018-му році музичних записів в світі було продано на 19,1 мільярдів доларів США. У порівнянні з попереднім роком це було зростання на 9,7%. Світовий ринок музичних записів зростає четвертий рік поспіль.

Цей ринок вже став глобальним. Сьогодні кожен музикант з України може продавати свої записи по всьому світу вже через день після виходу пісні або альбому.

У 2018-му структура продажів була такою:

25% — продаж музики на фізичних носіях;
12% — продаж музики в цифровому вигляді — у вигляді файлів в інтернет-магазинах;
47% — продаж музики стрімінговими інтернет-сервісами — відрахування від передплати слухачів;
14% — роялті від заходів і трансляцій;
2% — доходи від синхронізації (саундтреки для кіно і т.п.)

Тобто 59% доходів дають продажу музики онлайн.

ПРОДУКТ І ДОХОДИ

Продуктом є файл, музичний трек пісні.

Стандартна ціна продажу треку, наприклад, на iTunes і Google Play в США дорівнює $0,99. Магазин залишає собі до 30% виручки. Видавець отримує e такому випадку $0.69.

Вдалу, що стала популярною (тут також маркетингова робота видавництва), пісню можна продати приблизно 100 тисячам покупців (топові артисти продають в кількостях 6-10 мільйонів копій).

У цьому випадку виручка видавця складе $69,000 від однієї пісні, при базових витратах на її створення ~$4,000.

Після повного розгортання всіх структурних частин платформи ми плануємо продавати таким чином по одному альбому (10-12 пісень) від десяти наших авторів/виконавців, тобто на ~$6,900,000 за рік.

Інші подробиці щодо бізнес-моделі, а також те, у що саме можна інвестувати в нашому проекті, охоче обговоримо з конкретним інвестором.

Ви можете інвестувати кошти з умовою їх повернення в обумовлений термін з обумовленими відсотками, а також купити частку бізнесу, що розвивається.

На першому етапі наш проект шукає інвестиції від $20,000 до $40,000. Може бути як один, так і кілька інвесторів.

Для довідки: за 1 рік (червень 2018 — червень 2019) співачка і автор пісень з США Тейлор Свіфт (29 років) заробила на продажу і виконанні своїх пісень $185 млн, британський автор пісень і співак Ед Ширан (28 років) — $110 млн, а канадський співак і автор пісень Шон Мендес (20 років) — $38 млн.

Будь ласка, пишіть нам у довільній формі для початку діалогу:

Лист

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.