НЬЮ-ЙОРК, США. КОНКУРС

Міжнародний конкурс NEW YORK STARLIGHTS | ЗОРЯНІ ВОГНІ НЬЮ-ЙОРКА запрошує авторів і виконавців, творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, початківців і майстрів, дітей і дорослих, творчі родини. Зручна дистанційна участь.

Конкурс двтуровий, ідеальний для атестації викладачів – дипломи, подяки і сертифікати містять усю необхідну інформацію, а також додаткову, яка потрібна конкретному викладачеві в конкретному випадку (зазначайте це в заявках). Також додано пакет участі “Стандарт+Сертифікат” з сертифікатом підвищення кваліфікації на 10 годин.

Конкурс також ідеальний для талантів, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Конкурсант отримує призи і диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (конкурс піаністів, конкурс композиторів, конкурс співаків, конкурс художників, хореографічний конкурс тощо). Також можна отримати диплом з фото, додаткові кубки і медалі, сертифікати, публікацію новин про себе, зіркові сторінки-портфоліо на Алеї Зірок України і в Зоряному журналі.

Конкурсанти отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, яскраві призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Публікують власні творчі онлайн портфоліо, галереї, концерти. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд і міжнародний Золотий фонд творчості, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються і транслюються в міжнародній медіамережі Head News Network. Студійні записи пісень і музики подаються на кастинг і ротацію Радіо Алея Зірок.

Повну інформацію, дивіться, будь ласка, в положенні конкурсу.

Положення і заявка: конкурс NEW YORK STARLIGHTS | ЗОРЯНІ ВОГНІ НЬЮ-ЙОРКА

Конкурс New York Starlights | Зоряні вогні Нью-Йорка – Конкурсний портал, всеукраїнські та міжнародні конкурси

Конкурсні сторінки

Конкурс Нью-Йорк - конкурсні сторінки учасників New York Starlights talent contest

Прогулянка по Нью-Йорку

Всі конкурси

Запрошуємо всіх творчих людей на конкурси Національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network!

Найкращі міжнародні конкурси | Алея Зірок України