Головна Фахові конкурси

Фахові конкурси

Конкурс диригентів

Конкурс диригентів

Конкурс диригентів (конкурс з оркестрового, хорового диригування) є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс). 
Танцювальний конкурс

Танцювальний конкурс

Танцювальний конкурс (хореографічний конкурс, конкурс танцюристів, танець) є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс). Всі види, форми і жанри танцювального мистецтва.
Конкурс скульпторів

Конкурс скульпторів

Конкурс скульпторів (скульптурний конкурс, конкурс скульптури) є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс). Кругла і рельєфна, всі жанри, матеріали і техніки.
Конкурс художників

Конкурс художників

Конкурс художників є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс). Всі художні жанри і техніки. Також запрошуємо цифрових художників (digital art), фотохудожників тощо.
Онлайн конкурси для дітей

Онлайн конкурси для дітей 2023

Для дітей – найкращі Всеукраїнські та міжнародні онлайн конкурси у 2023 році – у Всеукраїнській творчій екосистемі Алея Зірок України і міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network.
Всеукраїнські та міжнародні конкурси

Всеукраїнські та міжнародні конкурси 2023

Найкращі Всеукраїнські та міжнародні конкурси 2023 року – у Всеукраїнській творчій екосистемі Алея Зірок України і міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network.
Конкурс композиторів - авторів музики, пісень, в т.ч. аранжувальників

Конкурс композиторів

Конкурс композиторів (авторів музики, пісень, в т.ч. аранжувальників) є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс).
Конкурс вокалістів, співаків, вокальний конкурс - конкурсний портал

Конкурс вокалістів

Конкурс співаків, вокалістів (вокальний конкурс, vocal contest, competition) – академічний, естрадний, народний вокал тощо – є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс).
Конкурс скрипалів

Конкурс скрипалів

Конкурс скрипалів – солістів, колективів – є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс).
Конкурс фортепіанного мистецтва, фортепіанний конкурс, фортепіано, конкурс піаністів

Конкурс піаністів

Конкурс фортепіано (конкурс піаністів) – солістів, колективів, а також концертмейстерів – є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс).
Конкурс фортепіано, конкурс піаністів, фортепіанний конкурс - конкурсний портал

Конкурс фортепіано

Конкурс піаністів (фортепіанний конкурс) – солістів, колективів, а також концертмейстерів – є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс).
Конкурс вокалістів, співаків, вокальний конкурс - конкурсний портал

Конкурс співаків

Вокальний конкурс (конкурс співаків, вокалістів) – академічний, естрадний, народний спів тощо – є в кожному нашому конкурсному потоці як номінація (фаховий конкурс).