Підтримайте проект «Сузір’я Україна»

Шановні друзі! Запрошуємо вас підтримати проект допомоги молодим талановитим українським музикантам.

Докладніше про Сузір'я
У вільному світі немає успішних музикантів, в тому числі вокалістів, які були б зубожілими, залежними від політиків і подачок перед виборами.

Успішних музикантів — сотні тисяч. Тільки топових — сотні. Подивіться на провідні світові чарти. На Billboard Hot 100, Billboard 200. Це люди розвинені і вільні у своїй творчості, економічно незалежні — доларові мільйонери і мультимільйонери — великі платники податків, опора економік своїх країн.

Україна — музична країна. Співоча країна. В нас сотні тисяч талановитих дітей.

Проте є велика проблема.

Сотні тисяч талановитих дітей виростають, стають талановитою молоддю і йдуть … в нікуди.

Поодинокі телешоу і невелика кількість продюсерів не можуть охопити таку масу молоді. А часто і не хочуть. Або просто не знають, як.

Самі пробиваються тільки таланти-бійці. Але таких 1%. Решта йдуть в нікуди, тому що не бачать шляху, не знають механізмів індустрії, ніхто не навчив їх бути справжніми професіоналами.

А уявіть, що талановиті юнаки й дівчата отримали можливість легко реалізувати свій творчий потенціал.

Що усі ті діти, які грають і співають на численних районних і міських конкурсах майже в кожному населеному пункті України, отримали вільний доступ до сходження на світові музичні вершини.

Що успішних музикантів і співаків світового рівня у нас з’явилося не десять, а тисяча, десять тисяч, сто тисяч, мільйон.

Мільйони молодих громадян, людей розвинених і вільних в своїй творчості, економічно незалежних, людей, які стануть опорою культури і економіки України.

Для культурного та економічного визволення України ми і задумали проект «Сузір’я Україна». Це громадський проект і ви можете приєднатися до нього.

Для початку ви можете стати меценатом.

Хочете більшого? Приводьте в проект знайому талановиту молодь. І незнайому теж. Для початку у вигляді відео- і аудіоматеріалів.

Наша мета — показати усім дітям України, що мрія бути професійним і успішним музикантом, співаком/співачкою — не захмарна, а досяжна, реальна. Треба лише наполегливо вчитися у справжніх вчителів, а шлях до зірок допоможуть подолати друзі. Сузір’я допоможе.

Ми знаємо шлях. Знаємо, як працює індустрія. Ми, разом з вами, поведемо молоді таланти до вершин успіху — безкоштовно або з мінімальними витратами для самих талантів. Відкрито, чесно, справедливо.

Тому що нам потрібна талановита, вільна і успішна Україна.

Приєднуйтесь!

Ви можете допомогти організаційно, творчо – пошуком талантів та роботою з ними, а також фінансово. Кожен меценат отримає звіт, куди були спрямовані його кошти. Станьте співпродюсером окремого сингла, альбома або ж артиста як такого. Це не жарт. За вагому підтримку ви отримаєте сертифікат співпродюсера.

Переказати кошти можна тут (за посиланням відкриється захищений банківський інтерфейс).

Щоб обговорити різні варіанти співпраці, Ви можете написати нам листа:

Лист до «Сузір’я Україна»

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.