Підтримайте проект «Сузір’я Україна»

Шановні друзі! Запрошуємо вас підтримати проект допомоги молодим талановитим українським музикантам.

Докладніше про Сузір'я
У вільному світі немає успішних музикантів, в тому числі вокалістів, які були б зубожілими, залежними від політиків і подачок перед виборами.

Успішних музикантів — сотні тисяч. Тільки топових — сотні. Подивіться на провідні світові чарти. На Billboard Hot 100, Billboard 200. Це люди розвинені і вільні у своїй творчості, економічно незалежні — доларові мільйонери і мультимільйонери — великі платники податків, опора економік своїх країн.

Україна — музична країна. Співоча країна. В нас сотні тисяч талановитих дітей.

Проте є велика проблема.

Сотні тисяч талановитих дітей виростають, стають талановитою молоддю і йдуть … в нікуди.

Поодинокі телешоу і невелика кількість продюсерів не можуть охопити таку масу молоді. А часто і не хочуть. Або просто не знають, як.

Самі пробиваються тільки таланти-бійці. Але таких 1%. Решта йдуть в нікуди, тому що не бачать шляху, не знають механізмів індустрії, ніхто не навчив їх бути справжніми професіоналами.

А уявіть, що талановиті юнаки й дівчата отримали можливість легко реалізувати свій творчий потенціал.

Що усі ті діти, які грають і співають на численних районних і міських конкурсах майже в кожному населеному пункті України, отримали вільний доступ до сходження на світові музичні вершини.

Що успішних музикантів і співаків світового рівня у нас з’явилося не десять, а тисяча, десять тисяч, сто тисяч, мільйон.

Мільйони молодих громадян, людей розвинених і вільних в своїй творчості, економічно незалежних, людей, які стануть опорою культури і економіки України.

Для культурного та економічного визволення України ми і задумали проект «Сузір’я Україна». Це громадський проект і ви можете приєднатися до нього.

Для початку ви можете стати меценатом.

Хочете більшого? Приводьте в проект знайому талановиту молодь. І незнайому теж. Для початку у вигляді відео- і аудіоматеріалів.

Наша мета — показати усім дітям України, що мрія бути професійним і успішним музикантом, співаком/співачкою — не захмарна, а досяжна, реальна. Треба лише наполегливо вчитися у справжніх вчителів, а шлях до зірок допоможуть подолати друзі. Сузір’я допоможе.

Ми знаємо шлях. Знаємо, як працює індустрія. Ми, разом з вами, поведемо молоді таланти до вершин успіху — безкоштовно або з мінімальними витратами для самих талантів. Відкрито, чесно, справедливо.

Тому що нам потрібна талановита, вільна і успішна Україна.

Приєднуйтесь!

Ви можете допомогти організаційно, творчо – пошуком талантів та роботою з ними, а також фінансово. Кожен меценат отримає звіт, куди були спрямовані його кошти. Станьте співпродюсером окремого сингла, альбома або ж артиста як такого. Це не жарт. За вагому підтримку ви отримаєте сертифікат співпродюсера.

Тут можна послухати творчі роботи артистів, що співпрацюють з проектом «Сузір’я Україна», та які публікує і просуває «Сузір’я Україна».

Переказати кошти можна тут (за посиланням відкриється захищений банківський інтерфейс):

Зробити внесок

Також Ви можете скористатися PayPal:

Щоб обговорити різні варіанти співпраці, Ви можете написати нам листа:

Лист до «Сузір’я Україна»

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.