Найкрутіші конкурси сьогодні

0
1305
Конкурси Сузір'я Україна

Шановні друзі! Беріть участь у наших найкрутіших конкурсах для творчих людей.

Ці конкурси відбуваються постійно, онлайн, і ви завжди можете долучитися до сезону, що триває саме зараз.

Отже, представляємо наші конкурси.

Сузір’я Україна

Міжнародний професійний конкурс співаків, музикантів і авторів пісень.

Сузір'я Україна Конкурс. Constellation Ukraine Contest

Головне — крім дипломів, грошових та інших призів отримувачам найвищих нагород буде запропонована публікація пісні на провідних світових музичних сервісах — Apple Music, Shazam, Google Play, Spotify, YouTube Music тощо (якщо музичний твір відповідає необхідним критеріям) — це початок професійної кар’єри артиста.

Запрошуються конкурсанти будь-якого віку, що виконують пісні та інші вокально-музичні композиціі будь-якого жанру. Музиканти, вокалісти, автори пісень (слова та/або музика). Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Долучайтеся сьогодні!

Сузір’я Україна: Дій!

Всеукраїнський конкурс акторського мистецтва, читців та авторів віршів і прози.

Конкурс Сузір’я Україна: Дій!

Actor – той, хто діє. Словом, поглядом, рухами, емоціями, харизмою, навіть мовчанням.

Конкурс «Сузір’я Україна: Дій!», що проходить онлайн, – для тих, хто любить акторську гру, художнє слово, а також є автором творів у прозі і віршах.

Для акторів, читців, письменників і поетів, які діють на сцені чи в кадрі.

Для співаків і танцюристів також. Без емоцій, без акторської гри, без життя в о́бразі — пісня не пісня і танець не танець. А зіркам ще й інтерв’ю треба вміти давати… 🙂

А хтось захоче бути справжнім ведучим телепрограми або власного відеоканалу про музику чи танці. І всі захочуть переконати фанатів, що треба не лише стрімити, а й купувати пісні. А також мерч. 🙂 Хіба можна це зробити досконало без гарної сценічної подачі?

Долучайтеся сьогодні!

Dance Flow Contest

Міжнародний професійний постійний онлайн конкурс хореографічного мистецтва.

Dance Flow Contest

Dance Flow Contest – конкурс для усіх солістів та колективів незалежно від віку і місця проживання.

Головна мета конкурсу – підтримка талановитих людей, визначення їхньої майстерності та допомога у вдосконаленні.

Конкурс дуже зручний як для солістів, так і для колективів. Тут можна якнайкраще показати себе, і це представлення завжди буде працювати на танцюриста в мережі.

Конкурсанти, крім дипломів, отримують поради, рекомендації фахівців, а також участь у новій творчій екосистемі для танцюристів і хореографів Dance Flow Ecosystem, де можна технічно і творчо зростати, отримувати уроки і майстер-класи, персональні рекламні сторінки. Так, із завершенням сезону конкурсу наша співпраця із конкурсантами не припиняється.

Де б Ви не були, хай навіть у найвіддаленішому від Києва куточку України чи світу, Ви берете участь у конкурсі миттєво, дешево, на рівних з іншими конкурсантами умовах.

Долучайтеся сьогодні!

Dance Flow Battles

Dance Flow Battles – це онлайн майданчик для батлів, де можна, не виходячи з дому, показати себе і свої здібності, побатлити з будь-яким танцюристом з будь-якого місця планети.

Dance Flow Battles

Головна перевага онлан батлів очевидна – не треба нікуди їхати.

Можливо, у декого тимчасові фінансові труднощі і немає грошей на подорожі. А у когось немає часу. Онлайн форматом ми долаємо простір заради того, щоб кожен мав можливість показати себе, подивитися на інших.

Ти у найвіддаленішому від Києва селі, приїхати не можеш, але у тебе є смартфон і трохи інтернету? Тоді ти миттєво долучаєшся до Потоку. Ніщо не зупинить батл, час якого настав!

Ти показуєш себе. Ти бачиш інших. Можна спілкуватися, навчатися і навчати, робити спільні проекти. Dance Flow – це творча екосистема, що допомагає.

Долучайся сьогодні!