Конкурс «Сузір’я Україна-Європа». ПОЛОЖЕННЯ з коментарями

0
6478
Конкурс Сузір’я Україна-Європа

«Сузір’я Україна-Європа» – міжнародний професійний продюсерський постійний онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів пісень і музики.

Запрошуються солісти, дуети, тріо, ансамблі, хори, оркестри – будь-які колективи. Діти і дорослі, учні і вчителі. Оцінюємо і коментуємо виконання і створення, аранжування музичних і вокальних творів. Автор, який не є вокалістом, може наспівати свій твір і, можливо, знайдеться аранжувальник і співак для співпраці щодо нової пісні.

Ми представляємо українські творчі роботи в Європі.

Конкурс міжнародний. У ньому можуть брати участь конкурсанти не лише з України.

Професійний – професійні музиканти і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Постійний – конкурс відбувається постійно і поділений на сезони для періодичного оцінювання творчих робіт.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Вчителі вже отримують подяки (є схвалення Міністерства культури) і сертифікати як учасники інноваційного екосистемного культурного процесу.

Що отримують конкурсанти?

(Резюме, докладніше – далі)

Конкурсанти отримують:

 • диплом із зазначенням місця та інших нагород:
  — володар Grand Prix Special (з грошовою винагородою у 3000 грн);
  — володар Grand Prix;
  — лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  — учасник конкурсу;
 • публікацію свого відео на сайті «Сузір’я Україна» – кожен учасник отримує персональну сторінку у сезоні (як, наприклад, Нікіта Ачкасов);
 • публікацію у результатах сезону;
 • публікацію у новинах на Музичному березі;
 • знижки та подарункові сертифікати на створення пісні, аранжування, студійний запис, фотографування на обкладинку сингла, що публікується, на дизайн, на публікацію та просування пісні чи артиста тощо (за вищі призові місця);
 • пропозицію опублікувати свою роботу на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer та інших (якщо артист готовий до цього та його твір відповідає необхідним умовам, як, наприклад, наші конкурсанти Andra Aleks і Христина Старикова);
 • знижки та безкоштовні персональні сторінки у творчій екосистемі «Музика». А на базовому рівні усі співаки, музиканти-інструменталісти, композитори, автори пісенних віршів можуть безкоштовно публікувати власні творчі новини, представляти свої творчі роботи;
 • знижки або безкоштовні публікації в каталогах талантів – українському «Музичний берег» та міжнародному Music Shore.

Учасник отримує диплом (а вчитель і школа – подяку (є схвалення Міністерства культури), учитель також отримує сертифікат як учасник інноваційного екосистемного культурного процесу).

Для кого це?

Ми надаємо можливість кожному, хто співає (або, наприклад, читає реп), грає музику, пише пісні (слова та/або музику) — проявити себе.

Хтось гарно співає вдома та не має можливості їздити по конкурсах, хтось виступає на офлайнових конкурсах, але прагне більшого, а хтось вже вирішив стати професіоналом і розпочав підніматися до вершини майстерності і світового визнання, хоче публікуватися на провідних світових музичних сервісах, продавати свої сингли та альбоми, хоче стати суперзіркою.

Для усіх цих творчих людей – наш конкурс.

Конкурсанти змагаються не так з іншими, як самі з собою. Заспівати сьогодні краще, ніж учора, написати пісню завтра більш досконалу, ніж сьогодні.

Що отримають учасники?

Ви на Apple Music etc

СТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛОМ!
Гарна творча робота конкурсанта може отримати допомогу в публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

Це початок професійної кар’єри, шлях, що веде на вершину музичного Олімпу, де сяють суперзірки. Якщо ви серйозно вирішили йти.

Наприклад, наші юні (14-15 років) конкурсантки вже опублікували свої сингли на музсервісах:

Andra Aleks – Ти зруйнував

Andra Aleks – Ти зруйнував (Олександра Захарченко, музика і слова)

Христина Старикова – On A Sunday Morning

Христина Старикова – On A Sunday Morning (Р.Квінта, Є.Матюшенко)

До речі, шановна вчителька Вікторія Горобець з нашою допомогою також випустила сингл:

Вікторія Горобець – Мамо ти моя!

Вікторія Горобець – Мамо ти моя! (Вікторія Горобець, музика і слова)

Сузір’я талантів

Усі учасники усіх сезонів беруть участь у нашому Сузір’ї талантів – творчій спільноті та базі даних, спілкуються з професіоналами, отримують поради та пропозиції, самі стають професіоналами. Також працює наша творча екосистема «Музика», де всі співаки, музиканти-інструменталісти, композитори, автори пісенних віршів можуть безкоштовно публікувати власні творчі новини, представляти свої творчі роботи. Це базовий і безкоштовний рівень реклами.

Коментарі й рекомендації професіоналів

Кожен конкурсант отримає професійні коментарі та рекомендації – що цього разу було добре, а над чим слід більше попрацювати. Ці коментарі персональні, доброзичливі та спрямовані на допомогу артистові. Коментарі можуть бути від журі загалом, або від окремого фахівця.

Подарунки

У нас конкурсанти отримують знижки та подарункові сертифікати на створення пісні, аранжування, студійний запис, фотографування на обкладинку сингла, що публікується, на дизайн, на публікацію та просування пісні чи артиста тощо (за вищі призові місця).

Диплом

Учасник конкурсу обов’язково отримає диплом із зазначенням місця та інших нагород у кожній номінації (жанр + вікова категорія):

 • володар Grand Prix Special (із грошовою винагородою у 3000 грн);
 • володар Grand Prix;
 • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
 • учасник конкурсу, член музичної родини «Сузір’я Україна»
 • а також спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. пропозиція публікації на музичних сервісах.

Вікові категорії, що зазначатимуться у дипломах: 3–6 років, 7–10 років, 11–14 років, 15–18 років, 18–25 років, старші 25 років (дорослі будь-якого віку).

Передбачене дублювання місць для учасників, що набрали однакову кількість балів. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання творів. Якщо журі вважає, що у категорії нема конкурсантів, що посіли те ци інше місце, ці місця не присуджуються.

Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами.

Подяки вчителям і школам

Ми щиро дякуємо вчителям і надаємо Подяки кожному вчителю, а також школам із зазначенням того, що конкурс має схвалення Міністерства культури. Будь ласка, додавайте інформацію про учителів і навчальні заклади в заявку.

Вчителі отримують також сертифікати як учасники інноваційного екосистемного культурного процесу.

Публікації в мережі

Конкурсанти отримують також:

 • публікацію свого відео на сайті «Сузір’я Україна» – кожен учасник отримує персональну сторінку у сезоні;
 • публікацію у результатах сезону;
 • публікацію у новинах на Музичному березі.

Категорії

На конкурс приймаються:

 • авторські пісні у виконанні вокалістів;
 • кавер-версії пісень у виконанні вокалістів;
 • народні пісні у виконанні вокалістів;
 • академічний вокал;
 • інструментальна музика (авторська чи виконання твору іншого автора) у виконанні музикантів, у т.ч. музика для майбутньої пісні;
 • аранжування інструментальних і вокальних творів;
 • слова для пісні (автор віршів може наспівати або просто начитати їх).

КАВЕР-ВЕРСІЇ

Так, ми приймаємо кавери на конкурс. Питання авторського права конкурсанти вирішують самостійно.

АВТОРСЬКА ПІСНЯ

Ми приймаємо на конкурс авторські пісні із величезним задоволенням. Ваша пісня може бути опублікована на провідних світових музичних сервісах, ви розпочнете свій шлях професіонала музичної індустрії, майбутньої суперзірки і, цілком можливо, – мільйонера.

Критерії оцінки

 • точність інтонації, звуковедення, діапазон, віртуозність володіння голосом, дикція, динаміка;
 • сценічність, артистизм, харизма, емоційність;
 • культура поведінки на сцені (в кадрі);
 • костюм (навіть якщо співаєте вдома, додайте виразності образу, який передаєте піснею);
 • оригінальність, художня цінність та відповідність репертуару віку виконавця;
 • глибина розуміння художнього образу;
 • художня якість текстів (для авторів пісень – ви можете наспівати слова або навіть начитати їх).

Журі конкурсу

Професійне журі конкурсу складають викладачі вокалу та музики середніх та вищих навчальних закладів, а також фахівці музичної індустрії. Склад журі може змінюватись у різних конкурсних сезонах.

Технічні вимоги

На конкурс подаються відеофайли, відзняті за допомогою смартфонів, фото- або відеокамер з якістю не нижче HD (720p). (Приймемо файл і середньої якості, якщо інший вам не вдається зробити, але для оцінки виконання твору нам потрібен виразний звук).

Голос повинен записуватись безпосередньо смартфоном, фото- або відеокамерою вбудованим або зовнішнім мікрофоном, підключеним до пристрою, що знімає, а не проходити через сторонній мікрофон та колонки, звук з яких буде спотворений.

Музику ви можете грати на власному інструменті або увімкнути фонограму-мінус на іншому пристрої, щоб вона звучала акомпанементом до вашого співу.

Додатково (якщо вони є) можуть подаватись студійні аудіофайли, а також відео, відзняте у студії у процесі запису пісні. Оцінюватиметься здатність конкурсанта працювати на результат — готовий сингл, призначений для публікації на музичних сервісах. Але це — додатково. У конкурсі насамперед беруть участь записи живого звуку, а не студійні.

Бажано надсилати нам посилання на відео, завантажені на відеохостинги на кшталт YouTube або Vimeo, або навіть на Facebook. Для цього у формі заявки є відповідні поля. Якщо відеохостинги видають попередження про авторські права на ваші кавер-версії пісень, ви можете завантажити відео на свій Гугл-диск, надіслати відео нам на e-mail або передати його через сервіс fex.net. Деталі ви можете зазначити у коментарі у формі заявки, а також при спілкуванні з адміністратором конкурсу.

Оплата

Конкурсний внесок становить 300 гривень з одного конкурсанта (одним конкурсантом може бути і соліст, і колектив) за одну творчу роботу. За кожну додаткову творчу роботу +150 грн. Оплата здійснюється одразу після подання заявки (у найближчі три доби). На email-адресу, яку ви вкажете у заявці, прийде рахунок для оплати. Як правило, це інвойс LiqPay.

За цей внесок конкурсант отримує персональну сторінку у сезоні конкурсу (наприклад), постійне просування і рекламу цієї сторінки, оцінку фахівців, коментарі і поради (якщо є що коментувати і радити), представлення для Європи (окреме подання вдалих творчих робіт європейськими мовами) і додаткові бонуси за високі місця.

Доставку дипломів, подяк і сертифікатів «Новою поштою» отримувачі оплачують самостійно.

Сезон конкурсу і Суперпремія року

Кожен учасник чотирьох сезонів конкурсу «Сузір’я Україна» автоматично стає претендентом на Суперпремію року. Наприклад, Constellation UA 2020, вручення якої буде в січні 2021 року.

Constellation UA 2020

Просимо брати участь в усіх сезонах «Сузір’я» (не обов’язково, але бажано), щоб послідовно публікувалися творчі роботи (конкурс надає персональні сторінки конкурсантам) і щоб журі Суперпремії бачило розвиток музикантів і авторів в динаміці. Це важливо для всіх номінацій, а особливо для тих, що розглядають творчий розвиток.

Це серйозно!

Це конкурс для усіх творчих людей, а головна його мета – допомогти талантам, особливо молодим, стати професіоналами, успішними та заможними творчими людьми, справжніми артистами. Тому оцінки та побажання правдиві, об’єктивні, конструктивні, доброзичливі.

НАШЕ ПРАВИЛО

Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу. Це Сузір’я Україна.

Долучайтесь до Сузір’я!

У постійному онлайновому конкурсі постійно змагаються відеозаписи живого виконання пісень, студійні аудіозаписи та відео зі студій розповідають про те, як артист працює в студії. У зазначений термін, після закінчення чергового етапу конкурсу, учасники отримують оцінки, поради, дипломи, призи, публікації.

КОНКУРС П’ятий конкурсу вже розпочався. Заявки на участь приймаються до 2 серпня включно.

Будь ласка, долучайтеся!

Заявка на участь у конкурсі

Відео також можна надіслати нам на WhatsApp, Viber (095)2245626, а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або передати через сервіс fex.net (надайте посилання на завантажений файл). Це якщо Ви не маєте можливості завантажити файл на YouTube, Vimeo, Google Drive або в нашу групу на Facebook.

АДРЕСА ОТРИМАННЯ НАГОРОД ↓

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.