Конкурс «Сузір’я Україна-Європа». Положення

0
8462
Конкурс Сузір’я Україна-Європа

«Сузір’я Україна-Європа» – міжнародний професійний, продюсерський, багатожанровий, постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, хореографів, акторів, режисерів, художників, журналістів і блогерів.

Мета конкурсу – підтримка всіх талантів, а також знаходження тих, кого візьме в продюсування і менеджмент наш лейбл AdverMAN Music. Ми продюсуємо цікаві творчі роботи, рекламуємо їх, збираємо аудиторію артистам, створюємо бренди. Допомагаємо. Вчителі отримують сертифікати учасників інноваційного освітнього процесу.

Конкурс професійний – професійні музиканти, хореографи, актори, режисери, журналісти і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів, дивляться і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Багатожанровий – ми запрошуємо співаків і музикантів, танцюристів і хореографів, акторів і художників представляти пісенні, музичні, хореографічні, акторські, режисерські, образотворчі, журналістські творчі роботи і заохочуємо виконувати їх на основі також українського культурного продукту. Вітаються також номери, що створені у взаємодії мистецтв.

Постійний – конкурс відбувається постійно і поділений на сезони для періодичного оцінювання творчих робіт.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Ми представляємо українські творчі роботи в Європі і в світі.

Вчителі отримують подяки (є схвалення Міністерства культури) і сертифікати як учасники інноваційного екосистемного культурного процесу.

Заявки на участь в Сьомому сезоні приймаються до 02 листопада включно.

Що подавати

Участь у конкурсі беруть творчі роботи у вигляді відео- або аудіозаписів.

Творчі роботи можуть бути будь-якого жанру, стилю, напряму. Вокал, інструментальна музика. Авторські пісні і музика. Кавери. Пісенні вірші у виконанні поетів. Читання, мелодекламація у виконанні акторів. Хореографічні твори.

Авторство дуже вітається. Наприклад, автор пісенних віршів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Хто бере участь

Учасники можуть бути будь-якого віку, рівня майстерності і стану здоров’я. Конкурсантів з особливими потребами підтримуємо.

Ми надаємо можливість кожному, хто співає (або, наприклад, читає реп), грає музику, пише пісні (слова та/або музику), танцює, грає акторські ролі, малює, читає поезію і прозу тощо – проявити себе.

Для всіх творчих людей наш конкурс.

Конкурсанти змагаються не так з іншими, як самі з собою. Заспівати і странцювати, зіграти сьогодні краще, ніж учора, написати пісню і поставити танець завтра більш досконалі, ніж сьогодні.

Як взяти участь

1. Заповніть заявку на участь у конкурсі (заявка нижче, під цим текстом).

2. Ви отримаєте відповідь на ваш email від адміністраторів – ваша заявка прийнята або є додаткові запитання.

3. Ваша творча робота (чи роботи) публікується на сайті у розділі сезону конкурсу з фото і відео (чи аудіо), посилання на які ви надали у заявці.

4. Журі і продюсери слухають і дивляться вашу творчу роботу, визначають ваше місце у сезоні, коментують творчі роботи, виписують дипломи учасникам та подяки вчителям і школам, пропонують подальше спілкування, подальший розвиток. Цей конкурс для того, щоб показувати таланти, вдосконалюватися, створювати і публікувати пісні і музику, танці, акторські роботи, ставати професіоналами креативних індустрій, зірками і суперзірками.

5. Оголошення про початок сезонів, їх результати, а також пропозиції і новини публікуються у цьому розділі. Слідкуйте за публікаціями!

Що отримують конкурсанти?

Учасники отримують:

 • диплом із зазначенням місця та інших нагород:
  — володар Grand Prix;
  — лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  — учасник конкурсу;
 • публікацію свого відео на сайті «Сузір’я Україна» – кожен учасник отримує персональну сторінку у сезоні (як, наприклад, Нікіта Ачкасов);
 • публікацію у результатах сезону;
 • публікацію у новинах на Музичному березі;
 • знижки та подарункові сертифікати на створення пісні, аранжування, студійний запис, фотографування на обкладинку сингла, що публікується, на дизайн, на публікацію та просування пісні чи артиста тощо (за вищі призові місця);
 • музикантам також – пропозицію опублікувати свою роботу на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer та інших (якщо артист готовий до цього та його твір відповідає необхідним умовам, як, наприклад, наші конкурсанти Andra Aleks і Христина Старикова);
 • знижки та безкоштовні персональні сторінки у творчій екосистемі «Музика». А на базовому рівні усі співаки, музиканти-інструменталісти, композитори, автори пісенних віршів можуть безкоштовно публікувати власні творчі новини, представляти свої творчі роботи;
 • знижки або безкоштовні публікації в каталогах талантів – українському «Музичний берег» та міжнародному Music Shore.

Учасник отримує диплом (а вчитель – подяку (є схвалення Міністерства культури), учитель також отримує сертифікат як учасник інноваційного екосистемного культурного процесу).

Результати конкурсу публікуються на сайті в розділі сезону, а також у соцмережах.

Передбачене дублювання місць для учасників, що набрали однакову кількість балів. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання творів. Якщо журі вважає, що у категорії нема конкурсантів, що посіли те ци інше місце, ці місця не присуджуються.

Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами.

Подяки вчителям

Ми щиро дякуємо вчителям і надаємо Подяки кожному вчителю, а також школам, які приводять багато конкурсантів, із зазначенням того, що конкурс має схвалення Міністерства культури. Будь ласка, додавайте інформацію про учителів і навчальні заклади в заявку.

Вчителі отримують також сертифікати як учасники інноваційного екосистемного культурного процесу.

Музиканти, ви на Apple Music, Spotify etc

СТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛОМ!
Гарна творча робота конкурсанта може отримати допомогу в публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

Це початок професійної кар’єри, шлях, що веде на вершину музичного Олімпу, де сяють суперзірки. Якщо ви серйозно вирішили йти.

Наприклад, наші юні (14-15 років) конкурсантки вже опублікували свої сингли на музсервісах:

Andra Aleks – Ти зруйнував

Andra Aleks – Ти зруйнував (Олександра Захарченко, музика і слова)

Христина Старикова – On A Sunday Morning

Христина Старикова – On A Sunday Morning (Р.Квінта, Є.Матюшенко)

До речі, шановна вчителька Вікторія Горобець з нашою допомогою також випустила сингл:

Вікторія Горобець – Мамо ти моя!

Вікторія Горобець – Мамо ти моя! (Вікторія Горобець, музика і слова)

Сузір’я талантів

Усі учасники усіх сезонів беруть участь у нашому Сузір’ї талантів – творчій спільноті та базі даних, спілкуються з професіоналами, отримують поради та пропозиції, самі стають професіоналами. Також працює наша творча екосистема «Музика», де всі співаки, музиканти-інструменталісти, композитори, автори пісенних віршів можуть безкоштовно публікувати власні творчі новини, представляти свої творчі роботи. Це базовий і безкоштовний рівень реклами.

Коментарі й рекомендації професіоналів

Конкурсанти отримують професійні коментарі та рекомендації (коли є що коментувати) – що цього разу було добре, а над чим слід більше попрацювати. Ці коментарі персональні, доброзичливі та спрямовані на допомогу артистові. Коментарі можуть бути від журі загалом, або від окремого фахівця.

Вікові категорії

МУЗИКАНТИ:
– 3–6 років.
– 7–10 років.
– 11–14 років.
– 15–18 років.
– 18–25 років.
– Старші 25 років (дорослі будь-якого віку).

ТАНЦЮРИСТИ:
– До 5 років.
– 5–7 років.
– 8–11 років.
– 12–15 років.
– 16+ років.
– Вчитель + учень.
– Змішана група.

ХУДОЖНИКИ:
– До 5 років.
– 5–7 років.
– 8–10 років.
– 11–13 років.
– 14–16 років.
– 17–20 років.
– 20+ років.

Кількісні категорії

МУЗИКАНТИ:
– Соло.
– Дует.
– Тріо.
– Ансамблі, хори, оркестри (будь-які кількість і склад).

ТАНЦЮРИСТИ:
– Соло.
– Дует.
– Тріо.
– Мала форма (від 4 до 7 учасників).
– Ансамбль (від 8 до 14 учасників).
– Формейшн (від 15 і більше учасників).

Критерії оцінювання

ВОКАЛІСТИ:
– Точність інтонації, звуковедення, діапазон, віртуозність володіння голосом, дикція, динаміка;
– Сценічність, артистизм, харизма, емоційність;
– Культура поведінки на сцені (в кадрі);
– Костюм (навіть якщо співаєте вдома, додайте виразності образу, який передаєте піснею);
– Оригінальність, художня цінність та відповідність репертуару віку виконавця;
– Глибина розуміння художнього образу;
– Художня якість текстів (для авторів пісень – ви можете наспівати слова або навіть начитати їх).
etc

ІНСТРУМЕНТАЛІСТИ:
– Складність музичного твору.
– Музичність. Передача глибини і яскравості твору.
– Технічність виконання.
– Індівідуальність виконання. Трактування.
etc

ТАНЦЮРИСТИ:
– Лексика та драматургія номеру.
– Техніка виконання.
– Розкриття художнього образу.
– Артистизм.
– Відповідність музичної теми і змістової складової номеру.
– Відповідність обраної тематики віку виконавців.
etc

АКТОРИ:
– Володіння голосом (динаміка, сила, тембр тощо).
– Дикція.
– Емоційність, виразність, харизма.
– Вплив на слухача/глядача (здатність зацікавити, захопити увагу тощо).
– Розуміння твору з точки зору логіки, композиції (вміння передати – кульмінаційний момент тощо).
– Вміння відчути жанр твору.
– Акторська дія в межах кадру.
– Сценічна культура.
etc

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО:
– Оригінальність авторського задуму та його втілення.
– Художньо-естетична цінність.
– Художня майстерність, композиційне і кольорове рішення тощо.
– Повнота розкриття художнього образу.
etc

Стан здоров’я

В конкурсі мають право брати участь конкурсанти будь-якого стану здоров’я. Ми не вимагаємо обов’язково красиво бігати по сцені. Ви можете представляти власні творчі роботи так, як вам зручно. Якщо ви вважаєте, що ваше відео не бажано показувати усім глядачам, а лише журі – так і буде. Ми щиро вітаємо конкурсантів з особливими потребами.

Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Людям будь-якого віку і стану здоров’я – жити повним творчим життям.

Оплата

МУЗИКА, ТЕАТР, ЖУРНАЛІСТИКА:
Одна творча робота = 300 грн.
За кожну другу (третю і т.д.) = 150 грн.
→ Будь ласка, не забувайте, крім відео з творчими роботами, надавати портретні фото учасників – персональні сторінки конкурсантів рекламуються в мережі.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО:
Одна творча робота = 250 грн.
За кожну другу (третю і т.д.) = 150 грн.
→ Будь ласка, не забувайте, крім відео і фото з творчими роботами, надавати портретні фото учасників – персональні сторінки конкурсантів рекламуються в мережі.

ХОРЕОГРАФІЯ:
– Соло = 200 грн.
– Дует, Тріо = 130 грн з учасника.
– Мала форма (4-7 учасників) = 100 грн з учасника.
– Ансамбль (8-14 учасників) = 100 грн з учасника.
– Формейшн (15 і більше учасників) = 70 грн з учасника.
→ Будь ласка, не забувайте, крім відео з творчими роботами, надавати портретні фото учасників – персональні сторінки конкурсантів рекламуються в мережі.

За свій внесок конкурсант отримує персональну сторінку у сезоні конкурсу, постійне просування і рекламу цієї сторінки, оцінку фахівців, коментарі і поради (якщо є що коментувати і радити), представлення для Європи (окреме подання вдалих творчих робіт європейськими мовами) і додаткові бонуси за високі місця.

Доставку дипломів, подяк і сертифікатів «Новою поштою» отримувачі оплачують самостійно.

Журі конкурсу

Професійне журі конкурсу складають викладачі вокалу та музики середніх та вищих навчальних закладів, а також фахівці музичної індустрії. Склад журі може змінюватись у різних конкурсних сезонах.

Технічні вимоги

Всі конкурсанти мают надати портретні фото для своїх персональних сторінок в сезоні конкурсу. Ці фото беруть участь в рекламуванні конкурсантів.

Творчі роботи. На конкурс подаються відеофайли, відзняті за допомогою смартфонів, фото- або відеокамер з якістю не нижче HD (720p). (Приймемо файл і середньої якості, якщо інший вам не вдається зробити, але для оцінки виконання твору нам потрібні нормальне відео і виразний звук).

Пісні і музика приймаються у вигляді відеозаписів живого виконання, а також готові студійні роботи і музичні відеокліпи, які йдут в окремі номінації.

На відео з хореографічними творами повинно бути постійно і гарно видно всіх учасників групового танцю.

Твори образотворчого мистецтва просимо подавати у вигляді відео, на якому присутній автор з оригіналом твору, а також фото твору.

Бажано надсилати нам посилання на відео, завантажені на відеохостинги на кшталт YouTube або Vimeo, або навіть на Facebook (з доступом «для всіх»). Для цього у формі заявки є відповідні поля. Якщо відеохостинги видають попередження про авторські права на ваші кавер-версії пісень, ви можете завантажити відео на свій Гугл-диск, надіслати відео нам на e-mail або передати його через сервіс fex.net. Деталі ви можете зазначити у коментарі у формі заявки, а також при спілкуванні з адміністратором конкурсу.

Авторські права на твори

Творче об’єднання “Сузір’я Україна” дбає про збереження авторських прав шановних авторів. Будь ласка, акуратно вказуйте авторів творів, які ви представляєте.

Ми виходимо з того, що автори заздалегідь і самостійно піклуються про зазначення власних авторських прав, а виконавці – про отримання дозволів на виконання чужих творів. “Сузір’я Україна” не претендує на чужі авторські права і не передає чужі творчі роботи третім особам.

Сезон конкурсу і Суперпремія року

Кожен учасник чотирьох сезонів конкурсу «Сузір’я Україна» автоматично стає претендентом на Суперпремію року. Наприклад, Constellation UA 2020, вручення якої буде в січні 2021 року.

Constellation UA 2020

Просимо брати участь в усіх сезонах «Сузір’я» (не обов’язково, але бажано), щоб послідовно публікувалися творчі роботи (конкурс надає персональні сторінки конкурсантам) і щоб журі Суперпремії бачило розвиток музикантів і авторів в динаміці. Це важливо для всіх номінацій, а особливо для тих, що розглядають творчий розвиток.

Це серйозно!

Це конкурс для усіх творчих людей, а головна його мета – допомогти талантам, особливо молодим, стати професіоналами, успішними та заможними творчими людьми, справжніми артистами. Тому оцінки та побажання правдиві, об’єктивні, конструктивні, доброзичливі.

НАШЕ ПРАВИЛО

Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу. Це Сузір’я Україна.

Будь ласка, долучайтеся!

Заявка на участь у конкурсі

Відео також можна надіслати нам на WhatsApp, Viber (095)2245626, а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або передати через сервіс fex.net (надайте посилання на завантажений файл). Це якщо Ви не маєте можливості завантажити файл на YouTube, Vimeo, Google Drive або в нашу групу на Facebook.

АДРЕСА ОТРИМАННЯ НАГОРОД ↓

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.