Отримайте місце на Алеї Зірок України в червні!

0
3474
↓ АКТУАЛЬНЕ ТАКОЖ ↓
Актуальний конкурс | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси
* * *
Алея Зірок України має місця для талантів

Учасники всеукраїнських і міжнародних творчих конкурсів і програм Алеї Зірок отримують публікації персональних конкурсних творчих сторінок на сайті екосистеми, місця в продюсерському каталозі Алея Талантів України (гарантовано, всі), почесні місця в рейтинговому каталозі Алея Зірок України (якщо отримали від журі 98 балів і більше), публікуються в рейтингу Star Chart.

Також додатково можна отримати персональну Зіркову сторінку-портфоліо за програмами Hollywood Promotion і Star Talent Pages для представлення cdjuj таланту, нових творчих робіт фахівцям, колегам, роботодавцям, меценатам і фанатам в Україні, Європі і в світі.

АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ, національна творча освітня екосистема, запрошує всіх творчих людей – авторів і виконавців, солістів і колективи будь-якого віку – на міжнародні фахові двотурові конкурси талантів. В номінаціях є всі мистецтва, а також педагогічна майстерність. Зручна дистанційна участь.

Подавайте заявки на участь в конкурсах цілодобово – коли вам зручно і коли є світло.

Це справжні якісні конкурси і творчі освітні програми, що професійно і доброзичливо оцінюють, навчають конкурсантів, реально публікують, рекламують і просувають творчі роботи, роблять таланти відомими, а викладачам допомагають з атестацією.

НАЙБЛИЖЧІ КОНКУРСИ (положення і заявки)

Отримайте місце на Алеї Зірок України в червні!

Конкурси талантів

 Поділитися в соцмережах:
ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО:

ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати пісню, музику, картину можна через сайт творчих оголошень:

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину тощо

ВСІ КОНКУРСИ

Усі всеукраїнські та міжнародні конкурси талантів тут:

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси