Головна Конкурс Сузір'я Україна–Європа Конкурс Сузір’я Україна–Європа. П'ятий сезон

Конкурс Сузір’я Україна–Європа. П'ятий сезон

Міжнародний професійний продюсерський конкурс співаків, музикантів і авторів пісень.

Результати П'ятого сезону конкурсу «Сузір’я Україна»

Результати П’ятого сезону конкурсу «Сузір’я Україна–Європа»

Результати п'ятого сезону конкурсу співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна".
Давід Геворгян

Давід Геворгян

Давід Геворгян, 10 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.
Катерина Скрипка

Катерина Скрипка

Катерина Скрипка, 17 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.
Веселі струни

Веселі струни

Ансамбль скрипалів Веселі струни, 7-12 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.
Веселі струни

Веселі струни

Ансамбль скрипалів Веселі струни, 7-9 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.
Кіра Вербова

Кіра Вербова

Кіра Вербова, 14 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.
Елегія

Елегія

Елегія, жіночий вокальний ансамбль, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.
Олександр Коренюк

Олександр Коренюк

Олександр Коренюк, 15 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.
Данило Геребен

Данило Геребен

Данило Геребен, 7 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.
Христина Шевчук

Христина Шевчук

Христина Шевчук, 11 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". П'ятий сезон.