Конкурс «Сузір’я Україна». Другий сезон стартував!

0
3357
Сузір'я Україна конкурс
↓ АКТУАЛЬНЕ ТАКОЖ ↓
Актуальний конкурс | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси
* * *

Шановні друзі!

«Сузір’я Україна» оголошує старт Другого сезону постійного онлайнового конкурсу вокалістів, музикантів, авторів пісень. Сезон розпочався 15 грудня 2019 року і закінчиться 15 лютого 2020 року. Заявки на участь приймаються постійно. Будь ласка, подавайте заявку вже сьогодні, щоб у журі був час на спокійний розгляд.

Головне — крім дипломів та інших призів, отримувачам найвищих нагород буде запропонована публікація пісні на провідних світових музичних сервісах — Apple Music, Shazam, Google Play, Spotify, YouTube Music тощо (якщо музичний твір відповідає необхідним критеріям) — це початок професійної кар’єри артиста.

Запрошуються конкурсанти будь-якого віку, що виконують пісні та інші вокально-музичні композиціі будь-якого жанру. Музиканти, вокалісти, автори пісень (слова та/або музика). Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Конкурсанти можуть бути не лише з України, а з будь якого місця цієї планети. Та якщо ви навіть з Марса – ласкаво просимо! Оплатити конкурсний збір можна і через PayPal.

Конкурсний збір у цьому сезоні становить 300 гривень з одного конкурсанта за одну творчу роботу. За кожну додаткову творчу роботу +150 грн.

Учасник отримає:

 • диплом із зазначенням місця та інших нагород:
  — володар Grand Prix Special (з грошовою винагородою у 3000 грн);
  — володар Grand Prix;
  — лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  — учасник конкурсу;
 • публікацію свого відео на сайті «Сузір’я Україна»;
 • публікацію у результатах сезону;
 • публікацію у новинах на Музичному березі;
 • знижки та подарункові сертифікати на створення пісні, аранжування, студійний запис, фотографування на обкладинку сингла, що публікується, на дизайн, на публікацію та просування пісні чи артиста тощо (за вищі призові місця);
 • пропозицію опублікувати свою роботу на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer та інших (якщо артист готовий до цього та його твір відповідає необхідним умовам).
 • знижки та безкоштовні персональні сторінки у творчій екосистемі «Музика«.

Вікові категорії, що зазначатимуться у дипломах: 3–6 років, 7–10 років, 11–14 років, 15–18 років, 18–25 років, старші 25 років.

Передбачене дублювання місць для учасників, що набрали однакову (чи майже однакову) кількість балів. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Наш конкурс – як екзамен, який визначає, на якому рівні знаходиться артист сьогодні, щоб успішно йти далі.

Наприклад, у першому сезоні Grand Prix Special не отримав ніхто, але на призовому майданчику «краще, ніж перше місце», тобто Grand Prix, опинилися одразу три конкурсанти — Олександр Балабанов, Наталія Берест та Іванна Решко. Вони і розділили між собою грошову премію від Grand Prix Special.

Олександр Балабанов - 1000 грн від Сузір'я Україна
Наталія Берест - 1000 грн від Сузір'я Україна
Іванна Решко - 1000 грн від Сузір'я Україна
Ми не обмежуємо наших конкурсантів у стилях, жанрах та напрямах музики і вокалу. Академічний, народний, естрадний спів, джаз, читання репу, будь-що талановите вокально-музичне. Зрозуміло, що академісти дружньо змагаються з академістами, естрадники з естрадниками, народники з народниками, а репери із реперами тощо.

Ми розглядаємо відеозаписи живого виконання пісень. Студійні аудіозаписи та відео зі студій розповідають про те, як артист працює в студії. У зазначений термін, після закінчення чергового сезону конкурсу, учасники отримують оцінки, поради, дипломи, призи, публікації. Другий сезон розпочався.

Технічні вимоги до відеофайлів

На конкурс подаються відеофайли, відзняті за допомогою смартфонів, фото- або відеокамер з якістю не нижче HD (720p). (Приймемо файл і середньої якості, якщо інший вам не вдається зробити, але для оцінки виконання твору нам потрібен виразний звук).

Голос повинен записуватись безпосередньо смартфоном, фото- або відеокамерою вбудованим або зовнішнім мікрофоном, підключеним до пристрою, що знімає, а не проходити через сторонній мікрофон та колонки, звук з яких буде спотворений.

Музику ви можете грати на власному інструменті або увімкнути фонограму-мінус на іншому пристрої, щоб вона звучала акомпанементом до вашого співу.

Додатково (якщо вони є) можуть подаватись студійні аудіофайли, а також відео, відзняте у студії у процесі запису пісні. Оцінюватиметься здатність конкурсанта працювати на результат — готовий сингл, призначений для публікації на музичних сервісах. Але це — додатково. У конкурсі насамперед беруть участь записи живого звуку, а не студійні.

Бажано надсилати нам посилання на відео, завантажені на відеохостинги на кшталт YouTube або Vimeo, або навіть на Facebook. Для цього у формі заявки є відповідні поля. Якщо відеохостинги видають попередження про авторські права на ваші кавер-версії пісень, ви можете завантажити відео на свій Гугл-диск або надіслати відео нам на e-mail. Деталі ви можете зазначити у коментарі у формі заявки, а також при спілкуванні з адміністратором конкурсу.

Журі професійне — музиканти та продюсери.

Серед музикантів у жури:

Вікторія Малиновська — член Національної музичної спілки, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, викладач естрадного вокалу вищої кваліфікаційної категорії, директор Всеукраїнського вокального конкурсу «Світ чудес UA», член журі міжнародних вокальних конкурсів в Польщі, Чехії та Україні. Поет, композитор (більше 100 авторських пісень).

Валентина Лесик — викладач кафедри естрадного співу Академії музики ім. Глієра, екс-солістка Київського академічного театру оперети.

Ольга Федоренко — викладач кафедри теорії музики Академії музики ім. Глієра.

Наша мета – знайти і вивести талановитих артистів у великий музичний світ, на провідні світові музичні сервіси, у світову музичну індустрію. Spotify, Apple Music, Google Play/YouTube Music, Amazon Music, Pandora, Deezer, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica та інші – вже чекають на вас.

Ваша подорож розпочинається сьогодні і веде на світовий музичний Олімп. Не зупиняйтеся, майбутні суперзірки та мільйонери!

Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.

Докладніше про конкурс (Положення) →

Швидко оплатити (за одну творчу роботу):

Оплатити конкурсний збір 300 грн

Обов’язково зазначайте прізвище конкурсанта або назву колективу.

Також за допомогою QR-коду:

Сузір'я Україна, 300 грн

Заявка на участь у конкурсі

Я вибираю пакет (обов'язково) ↓

Відео також можна надіслати нам на Viber (093) 857-03-88, а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або передати через сервіс fex.net (надайте посилання на завантажений файл). Це якщо Ви не маєте можливості завантажити файл на YouTube, Vimeo, Google Drive або в нашу групу на Facebook.

АДРЕСА ОТРИМАННЯ НАГОРОД ↓

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.

 Поділитися в соцмережах:
ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО:

ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати пісню, музику, картину можна через сайт творчих оголошень:

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину тощо

ВСІ КОНКУРСИ

Усі всеукраїнські та міжнародні конкурси талантів тут:

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси