Constellation UA | Pro

0
1396
Constellation UA | Pro - Сузір'я Україна. Професійний конкурс
↓ АКТУАЛЬНЕ ТАКОЖ ↓
Актуальний конкурс | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси
* * *

Міжнародний професійний постійний онлайн конкурс співаків, музикантів і авторів пісень

Положення конкурсу

Це постійний конкурс для професіоналів музичної індустрії, які створюють і виконують пісні та музику. Композиторів, музикантів-інструменталістів, вокалістів, авторів пісень тощо.

Місія

Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.

Ми будуємо справжню музичну індустрію в Україні, щоб надати можливість кожному молодому таланту проявити себе, стати успішним професіоналом. Ми хочемо «підключити» українську музіндустрію до світової. Ми хочемо бачити наших музикантів у Billboard 200 і в номінаціях Grammy.

Ніщо не повинно зупиняти пісню, час якої настав.

Що подавати на конкурс

У конкурсі беруть участь творчі роботи, які вже професійно опубліковані на музичних сервісах – Apple Music, Spotify, Deezer, Napster, YouTube Music тощо.

Якщо конкурсанту треба, ми допомагаємо опублікувати творчі роботи на музсервісах.

Вік конкурсантів

Ми не обмежуємо вік конкурсантів. Цей конкурс – для учасників будь-якого віку та стану здоров’я.

Онлайнова форма дуже зручна також для учасників з особливими потребами.

Жанри, стилі, напрями

Ми не обмежуємо конкурсантів у жанрах, стилях і напрямах музики і пісень.

Що отримують конкурсанти

Конкурсанти отримують дипломи із зазначенням місця – Grand Prix, Перше місце, Друге місце, Третє місце. Місця можуть дублюватися. Ніхто нікого не виштовхує. Головне – рівень конкурсанта сьогодні і його розвиток завтра.

Кожен конкурсант отримує персональну публікацію у сезоні конкурсу з творчими работами, що подаються. Ця публікація залишається на сайті назавжди і працює, як додаткова реклама артиста для відвідувачів сайта, а також для пошукових систем.

Творчі роботи публікуються у музичних новинах, зокрема на сайтах «Музичний берег» ти Music Shore. Ці публікації також розповсюджуються у соцмережах.

Усі конкурсанти отримують персональні сторінки у Творчій екосистемі «Музика«.

Володарі Grand Prix потрапляють у нашу Залу Слави. Кожен конкурсант може бути номінований на головний приз року, наприклад, Constellation 2020.

Відеокліпи та музика, опубліковані на YouTube, додаються в плейлист нашого YouTube-каналу.

Сезони

Конкурс постійний, відбувається онлайн. Для періодичного оцінювання він поділений на Сезони. Кожен сезон оголошується окремо і оцінюється окремо.

Технічні вимоги

На конкурс подаються обкладинки синглів/альбомів, а також фото конкурсантів – шириною не менше 700 пікселів, а головне – музика.

Музика може подаватись на конкурс у вигляді посилань на повні треки (доступні для прослуховування усіма) на SoundCloud, YouTube Music та будь-яких інших сервісах, звідки ці треки можна вбудувати у сторінку конкурсанта на нашому сайті.

Також ви можете надіслати нам файли, які ми опублікуємо на нашому сайті.

На конкурс можуть подаватися і відеокліпи. Аудіоряд оцінюватиметься, як і музика інших конкурсантів, а за відеоряд можуть бути додаткові призи і відзнаки.

Ми не передаємо аудіо та відеоматеріали конкурсантів третім особам, але про захист своїх авторських прав конкурсанти дбають і відповідають за такий захист самостійно, і роблять це заздалегідь, до подання матеріалів на конкурс.

Журі

Журі конкурсу – професійне, складається з викладачів музики, вокалу, професійних музикантів і продюсерів. Склад журі оголошується для кожного сезону окремо і може змінюватися.

Оплата

Конкурсний збір становить 1000 грн за першу творчу роботу і 500 грн за кожну додаткову.

Для учасників конкурсу «Сузіря Україна», які отримали там Grand Prix чи Перше місце, діє знижка — вони сплачують 750 грн за першу творчу роботу і 350 грн за кожну додаткову.

Заявка на участь у конкурсі

Файли також можна надіслати нам на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або передати через сервіс fex.net (надайте посилання на завантажений файл). Це якщо Ви не маєте можливості завантажити файл на YouTube, Vimeo, Google Drive або Facebook.

АДРЕСА ОТРИМАННЯ НАГОРОД ↓

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.

 Поділитися в соцмережах:
ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО:

ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати пісню, музику, картину можна через сайт творчих оголошень:

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину тощо

ВСІ КОНКУРСИ

Усі всеукраїнські та міжнародні конкурси талантів тут:

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси