Фанати для Зірки

0
767
AdverMAN Music Star
↓ АКТУАЛЬНЕ ТАКОЖ ↓
Актуальний конкурс | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси
* * *

Саме армії фанатів роблять артистів мільйонерами. Зберіть свою армію!

Створення аудиторії, реклама і просування артиста

Ми пропонуємо поступове, природне створення бренда артиста і аудиторії навколо нього. Щоб артиста і його творчі роботи легко знаходили у мережі. Щоб була база, де можна побачити всю важливу інформацію про артиста і його творчі роботи. Щоб формувалася аудиторія слухачів, прихильників, фанатів.

Вам не знадобиться диво або великі гроші, щоб про вас, як артистів, дізнались усі. Ви можете набрати велику аудиторію поступово, надійно і дешево. Розпочніть сьогодні!

(Форма заявки – нижче)

1. Публікація власних творчих новин

Ваші пости з плином часу зникають у проваллях соцмереж. Ваші творчі новини існують, але їх вже ніхто не бачить і ніхто не шукатиме, надто довго гортаючи вашу стрічку. Але якщо ви викладаєте, наприклад, відео з Фейсбука на своїй окремій сторінці в інтернеті (або навіть посилання на ці відео) – їх знайдуть, шукаючи вас у мережі і знайшовши вашу сторінку.

Тому ми зробили спеціалізований сайт, творчу екосистему “Музика” для співаків, музикантів і авторів пісень, де ви можете вести власний творчий аккаунт і публікувати власні іменні творчі новини. Тут вас обов’язково знайдуть Google-пошуком (і іншими пошуковиками) любителі музики і згодом деякі з них стануть вашими фанатами. Тож реєструйтеся і публікуйтеся. Це безкоштовно.

2. Публікація творчої сторінки

2.1. Публікація звичайної творчої сторінки

Ви можете замовити публікацію власної творчої сторінки на “Музиці”. Така сторінка (приклад) чудово оптимізована для пошукових систем, вона містить усю важливу інформацію про вас як артистів і про ваші творчі роботи. Ця сторінка також просувається у соцмережах і пошукових системах разом з іншими сторінками “Музики”.

Ваша творча сторінка поступово збирає вам вашу аудиторію – майбутніх фанатів майбутньої зірки.

Створення такої сторінки на “Музиці” сьогодні коштує 150 грн.

2.2. Публікація дизайнерської рекламної творчої сторінки

Ви можете замовити публікацію власної творчої сторінки на “Музиці” із додатковим дизайнерським оформленням. Така сторінка (приклад) чудово виглядає і чудово оптимізована для пошукових систем, вона містить усю важливу інформацію про вас як артистів і про ваші творчі роботи. Ця сторінка також просувається у соцмережах і пошукових системах разом з іншими сторінками “Музики”.

Ваша творча сторінка поступово збирає вам вашу аудиторію – майбутніх фанатів майбутньої зірки.

Створення такої сторінки на “Музиці” сьогодні коштує 500 грн.

3. Просування на основі творчої сторінки

Ваша творча сторінка на “Музиці” поступово збирає вам вашу аудиторію. Але збирати аудиторію можна швидше і активніше. Для цього ми пропонуємо резидентам “Музики” підписку на просування. Просування робиться на основі творчої сторінки артиста. Щодня, щотижня і щомісяця з цією сторінкою працюють промоутери “Музики”, активно просуваючи її у пошукових системах і соцмережах.

Крок 1. Ви отримуєте творчу сторінку на “Музиці”. За 150 грн – звичайну сторінку або за 500 грн – дизайнерську.

Крок 2. Ви замовляєте активне просування вашої сторінки (тобто вас як артистів і ваших творчих робіт).

Ваша творча сторінка просуває вас (як артистів) і ваші творчі роботи, активно збирає вашу аудиторію – майбутніх фанатів майбутньої зірки – з відповідними ступенями інтенсивності. Більше інвестицій – більше можливостей у просуванні.

Пакет просування “Старт”. Постійне просування у пошуковиках і соцмережах сторінки, артиста-резидента і його творчих робіт, опублікованих у екосистемі “Музика”.

Підписка на пакет “Старт” коштує 100 грн щомісяця.

Пакет “Юніор”. Постійне просування у пошуковиках і соцмережах сторінки, артиста-резидента і його творчих робіт, опублікованих у екосистемі “Музика” – з більшою інтенсивністю, ніж у попередньому пакеті.

Підписка на пакет “Юніор” коштує 300 грн щомісяця.

Пакет “Зростання”. Постійне просування у пошуковиках і соцмережах сторінки, артиста-резидента і його творчих робіт, опублікованих у екосистемі “Музика” – з більшою інтенсивністю, ніж у попередніх пакетах. Плюс щомісяця 5 діб іде платна реклама на Facebook (Facebook Ads).

Підписка на пакет “Зростання” коштує 500 грн щомісяця.

Пакет “Політ”. Постійне просування у пошуковиках і соцмережах сторінки, артиста-резидента і його творчих робіт, опублікованих у екосистемі “Музика” – з більшою інтенсивністю, ніж у попередніх пакетах. Плюс щомісяця 10 діб іде платна реклама на Facebook (Facebook Ads).

Підписка на пакет “Політ” коштує 1000 грн щомісяця.

Пакет “Профі”. Постійне просування у пошуковиках і соцмережах сторінки, артиста-резидента і його творчих робіт, опублікованих у екосистемі “Музика”. Іде постійна цілодобова платна реклама на Facebook (Facebook Ads).

Підписка на пакет “Профі” коштує 1500 грн щомісяця.

Просування активно збирає вам вашу аудиторію – майбутніх фанатів майбутньої зірки.

4. Просування новинами

Додатково артист може замовити просування новинами. Наприклад, кожного тижня на “Музиці” та інших наших інформаційних ресурсах публікуватиметься новина про артиста, його творче життя, творчі роботи, творчі плани тощо. Така новина гарно оптимізована для пошукових систем і також публікуватиметься в соцмережах.

Створення і публікація новини коштує від 100 грн (в залежності від обсягу матеріалу).

Постійні новини про артиста привертають увагу людей і збирають аудиторію артиста – майбутніх фанатів майбутньої зірки.

5. Рекламне просування в Facebook + Instagram

Ви можете замовити рекламне просування на основі вашої творчої сторінки на “Музиці” – у соцмережах Facebook та Instagram. Ціна такого рекламного просування стартує від 2000 грн на місяць (постійна цілодобова реклама Facebook Ads) і залежить від обсягу аудиторії.

Потенційне максимальне охоплення аудиторії по Україні – 19 000 000 людей.

Статистика надаватиметься.

Постійне рекламування потужно і активно збирає вам вашу аудиторію – майбутніх фанатів майбутньої зірки.

6. Рекламне просування відео в YouTube

Ви можете замовити рекламне просування на основі вашого відео – на YouTube. Ціну такого рекламного просування обговоримо після отримання заявки.

Статистика надаватиметься.

Постійне рекламування за допомогою відео потужно і активно збирає вам вашу аудиторію – майбутніх фанатів майбутньої зірки.

Замовлення

Увага! Усі поля обов'язкові до заповнення.
Якщо чогось зі списку у Вас поки що немає, так і пишіть - "немає".

Публічно використовувати лише сценічне ім'яПублічно використовувати і громадянське, і сценічне ім'яПублічно використовувати лише громадянське ім'я

ЩО ЗАМОВЛЯЄТЕ
Ви можете замовити одну позицію, декілька, або ж усі ↓

Публікація звичайної творчої сторінкиПублікація дизайнерської рекламної творчої сторінки
Просування і реклама на основі персональної творчої сторінки:
Промо-пакет “Старт” = 100 грн щомісяцяПромо-пакет “Юніор” = 300 грн щомісяцяПромо-пакет “Зростання” = 500 грн щомісяцяПромо-пакет “Політ” = 1000 грн щомісяцяПромо-пакет “Профі” = 1500 грн щомісяця
А також:
Просування новинами на основі творчої сторінкиПросування в Facebook+Instagram (Facebook Ads)Просування відео в YouTube (Google Ads)Додатково хочу ще... (пишу в коментарі)

Перевірка ↓

 Поділитися в соцмережах:
ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО:

ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати пісню, музику, картину можна через сайт творчих оголошень:

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину тощо

ВСІ КОНКУРСИ

Усі всеукраїнські та міжнародні конкурси талантів тут:

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси