Constellation UA 2020

0
185
Constellation UA 2020

Якщо цілий рік вчитися, творчо зростати, технічно вдосконалюватися, то за підсумками року повинен бути якийсь результат. І він є, і обов’язково буде кожного року кращим.

Залишається лише визначитися, хто з нас, шановні творчі друзі, був найкращим серед кращих у цьому році, а хто буде таким, можливо, наступного року.

Так, ми щорічно визначатимемо кращого співака/співачку, музиканта/музикантку, автора/авторку, артиста/артистку.

Краще буде видно, хто кращий 🙂 , з творчих робіт, які брали участь в наших конкурсах упродовж року. Це не обов’язково, але бажано. Ми побачимо творче зростання, згадаємо, над чим працювали разом і чого досягли.

Тож бажано брати участь в усіх сезонах конкурсів – «Сузір’я Україна«, «Сила Музики» або «Зірки Європи | Stars of Europe» на ваш вибір. А можете в усіх одразу! 🙂 . Ми розробляємо спеціальні знижки і бонуси для активних конкурсантів.

Ми намагаємось робити конкурси недорогими, але максимально корисними для учасників. І дехто з наших конкурсантів вже видає офіційні сингли, стає професіоналом музичної індустрії. Таких наших друзів з кожним роком, навіть з кожним місяцем буде все більше.

Правила суперпремії Constellation UA 2020 розробляються і незабаром ми їх опублікуємо.

Запрошуємо до більш інтенсивної творчої співпраці, шановні друзі!

З повагою,
Творче об’єднання «Сузір’я Україна»