Ангеліна Одінцова

0
1345
Ангеліна Одінцова

Ангеліна Одінцова, 13 років, смт Чорний Острів Хмельницької області.
«Ой верше, мій верше», народна. Естрадний спів.
Вчитель Оксана Кузьміч.

Ой верше, мій верше

«Ой верше, мій верше», народна

Кришталева Зірка 🌟

Опубліковано Sergiy Aniskov Середа, 12 лютого 2020 р.

Про конкурс

«Сузір’я Україна–Європа» – міжнародний професійний продюсерський онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, який представляє українські таланти в Європі і в світі.

Професійний – професійні музиканти і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Постійний – конкурс відбувається постійно і поділений на сезони для періодичного оцінювання творчих робіт.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Запрошуються конкурсанти будь-якого віку, що виконують пісні та інші вокально-музичні композиціі будь-якого жанру. Музиканти, вокалісти, автори пісень (слова та/або музика). Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Після завершення сезону конкурсу співпраця з учасниками не припиняється. Усі конкурсанти запрошуються у творчу екосистему «Музика».

Крім дипломів, грошових та інших призів отримувачам найвищих нагород може бути запропонована допомога в публікації пісні на провідних світових музичних сервісах — Apple Music, Shazam, Google Play, Spotify, YouTube Music тощо (якщо музичний твір відповідає необхідним критеріям) — це початок професійної кар’єри артиста.

Докладніше ↓

Положення + заявка

Також дивіться усі конкурси Сузір’я Україна.

І публікуйтеся в каталогах співаків, музикантів і авторів пісень:

Музичний берег - каталог співаків, музикантів, авторів пісень