Головна Конкурс Сузір'я Україна–Європа Конкурс Сузір’я Україна–Європа. Четвертий сезон

Конкурс Сузір’я Україна–Європа. Четвертий сезон

Міжнародний професійний продюсерський конкурс співаків, музикантів і авторів пісень.

Результати Четвертого сезону конкурсу «Сузір’я Україна»

Результати Четвертого сезону конкурсу «Сузір’я Україна–Європа»

Результати четвертого сезону конкурсу співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна". В цьому сезоні ми отримали "золоту середину".
Анна Шолох

Анна Шолох

Анна Шолох, 14 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
Ансамбль випускників Кіровоградського музичного коледжу

Вікторія Шелабокова

Вікторія Шелабокова на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
Вікторія Москалюк

Вікторія Москалюк

Вікторія Москалюк, 7 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
"Капітошка", зразковий дитячий вокальний ансамбль

Капітошка

"Капітошка", зразковий дитячий вокальний ансамбль, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
Ангеліна Одінцова

Ангеліна Одінцова

Ангеліна Одінцова, 13 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
Анна Щербина

Анна Щербина

Анна Щербина, 14 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
Анна Довгань

Анна Довгань

Анна Довгань, 19 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
Олекса Гладюк

Олекса Гладюк

Олекса Гладюк, 20 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
Яніна Левічева

Яніна Левічева

Яніна Левічева, 10 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
Марія Левічева

Марія Левічева

Марія Левічева, 13 років, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.
"Гармонія", інструментальний ансамбль

Гармонія

"Гармонія", інструментальний ансамбль, на професійному продюсерському конкурсі співаків, музикантів і авторів пісень "Сузір'я Україна-Європа". Четвертий сезон.