Як продавати свою пісню, свою музику

0
3466
↓ АКТУАЛЬНЕ ТАКОЖ ↓
Актуальний конкурс | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси
* * *

Ви можете опублікувати оголошення про продаж музики, пісні (слова, слова і музика) і одночасно отримати просування цього оголошення в залежності від обраного пакету послуг.

Також ви можете виставити на продаж свою картину, скульптуру, твір декоративого мистецтва тощо.

Скористуйтеся спеціальним сайтом ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ.

_____

Також ми рекомендуємо отримати сторінку-портфоліо в творчій екосистемі Алея Зірок України або в Зоряному журналі – як базу для пропозиції ваших творчих робіт і фахівцям, і поціновувачам мистецтв. Дивіться тут: ЗІРКОВІ СТОРІНКИ.

Зіркові сторінки-портфоліо для українських талантів

_____

А також ми запрошуємо всіх творчих людей на конкурси всеукраїнської творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Дивіться ВСІ КОНКУРСИ.

Всі всеукраїнські і міжнародні конкурси

Учасники конкурсів отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, яскраві призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Публікують власні творчі онлайн портфоліо, галереї, концерти. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд і міжнародний Золотий фонд творчості, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються і транслюються в міжнародній медіамережі Head News Network. Студійні записи пісень і музики подаються на кастинг і ротацію Радіо Алея Зірок. Учасники також можуть отримати персональні сторінки в Star Journal – Зоряному журналі.

_____

Також ви можете написати нам лист з вашими пропозиціями:

Лист до «Сузір’я Україна»

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.

 Поділитися в соцмережах:
ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО:

ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати пісню, музику, картину можна через сайт творчих оголошень:

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину тощо

ВСІ КОНКУРСИ

Усі всеукраїнські та міжнародні конкурси талантів тут:

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси