Онлайн конкурси для дітей 2023

0
70
Онлайн конкурси для дітей

Для дітей – найкращі всеукраїнські та міжнародні онлайн конкурси у 2023 році – у Всеукраїнській творчій екосистемі Алея Зірок України і міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network.

Дбайливе і доброзичливе оцінювання, яскраві призи, дипломи з фото дітей-конкурсантів, публікації на авторитетному сайті Алеї Зірок і в соцмережах, просування юних талантів.

Кожен конкурсант отримує диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (міжнародний композиторський конкурс, наприклад).

Всі конкурси оптимальні для атестації викладачів – дипломи, подяки і сертифікати містять усю необхідну інформацію, а також додаткову, яка потрібна конкретному викладачеві в конкретному випадку (зазначайте це в заявках). Плюс сертифікат підвищення кваліфікації на 10 годин.

Наші конкурси також оптимальні для талантів, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, яскраві призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Збирають власні творчі онлайн портфоліо. Просуваються в Україні, Європі і США. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network. Учасники також можуть отримати персональні сторінки в Star Journal – Зоряному журналі.

Всі Всеукраїнські та Міжнародні онлайн конкурси для дітей 2023-го року:

ВСІ НАЙБЛИЖЧІ КОНКУРСИ – положення і заявки

Долучайтеся сьогодні, шановні таланти!

Також для вчителів: курс підвищення кваліфікації (сертифікат на 60 годин) педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів мистецької освіти “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“.

Viber: (093) 857-03-88
Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика”
Constellation World Talent Network
Зіркові сторінки для просування талантів

Це конкурсний портал Сузір’я Україна