Цікаві конкурси

0
219
↓ АКТУАЛЬНЕ ТАКОЖ ↓
Актуальний конкурс | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси
* * *

Чим цікаві наші конкурси? Тим, що конкурсант може отримати диплом зі своїм фото. А також точно отримує публікацію творчої роботи на персональній конкурсній сторінці на сайті Національної творчої екосистеми Алея Зірок України – найкрутішої творчої спільноти. Плюс можна замовити будь-які додаткові яскраві і якісні призи. Також – сторінку портфоліо автора, виконавця, вчителя – Hollywood-сторінку, Зіркову сторінку, Педагогічну сторінку, публікацію в Зоряному журналі. І новину про себе в міжнародній мережі творчих новин.

Також у нас високопрофесійне і при цьому доброзичливе оцінювання, а принципи конкурсів – екзаменаційні. Ніхто нікого не виштовхує, кожен отримує бали і місце, на які заслуговує.

Отже, кращі й цікаві конкурси – в національній творчій екосистемі Алея Зірок України і міжнародній мережі талантів Constellation World Talent Network.

Конкурсант отримує призи і диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (міжнародний конкурс співаків, піаністів, конкурс читців, художників, хореографічний конкурс тощо).

ДОКЛАДНІШЕ. Учасник конкурсу отримує місце у своїй номінації (фаховому конкурсі) і віковій категорії:

 • володар Grand Prix;
 • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
 • учасник конкурсу;

а також

 • диплом (диплом з фото), подяку, сертифікат, медаль, статуетку, кубок – в залежності від місця, обраного пакету участі або на замовлення;
 • персональну сторінку в сезоні конкурсу;
 • місце в продюсерському каталозі "Алея Талантів України" (автоматично), в рейтинговому каталозі "Алея Зірок України" і в Національному чарті (за рішенням журі)
 • базову рекламу і просування в мережі (автоматично);
 • рекламну новину в ЗМІ (на замовлення);
 • представницьку зіркову сторінку-портфоліо таланта (якщо є в пакеті участі або на замовлення);
 • сертифікат на суму до 100.000 грн (цільовий, на просування і рекламування конкурсанта і його творчих робіт за програмами Hollywood Promotion, Star Talent Pages та Алея Зірок: Історія Успіху – за рішенням фахового і продюсерського журі);
 • грошовий приз на суму до 3000 грн (за рішенням фахового і продюсерського журі);
 • всі творчі роботи всіх учасників додаються в Національний творчий фонд;
 • спеціальні відзнаки і пропозиції.

Всі конкурси оптимальні для атестації викладачів – дипломи, подяки і сертифікати містять усю необхідну інформацію, а також додаткову, яка потрібна конкретному викладачеві в конкретному випадку (зазначайте це в заявках). Плюс упродовж усього року можна щомісячно отримувати сертифікати підвищення кваліфікації на 10 годин одночасно з участю в конкурсах.

Конкурси також оптимальні для талантів, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Конкурсанти отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, якісні призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Збирають власні творчі онлайн портфоліо. Просуваються в Україні, Європі і США. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network. Учасники також можуть отримати персональні сторінки в Star Journal – Зоряному журналі.

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси цього року:

ВСІ НАЙБЛИЖЧІ КОНКУРСИ – положення і заявки

Долучайтеся сьогодні, шановні таланти!

Алея Зірок України - національна творча екосистема | всеукраїнські та міжнародні конкурси

___

Також для вчителів: курс підвищення кваліфікації (сертифікат на 60 годин) педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів мистецької освіти “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“.

Viber: (093) 857-03-88
Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика”
Constellation World Talent Network
Зіркові сторінки для просування талантів

Це конкурсний портал Сузір’я Україна

Всеукраїнські та міжнародні конкурси

 Поділитися в соцмережах:
ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО:

ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати пісню, музику, картину можна через сайт творчих оголошень:

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину тощо

ВСІ КОНКУРСИ

Усі всеукраїнські та міжнародні конкурси талантів тут:

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси