ВСІ КОНКУРСИ

Конкурс Рим: Таланти Європи | Roma: Talenti d’Europa

Конкурс РИМ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ

Міжнародний конкурс Рим: Таланти Європи запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Берлін: Таланти Європи | Berlin: Talente Europas

Конкурс БЕРЛІН: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ

Міжнародний конкурс Берлін: Таланти Європи запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс NEW YORK STARLIGHTS | ЗОРЯНІ ВОГНІ НЬЮ-ЙОРКА - Алея Зірок України

Конкурс NEW YORK STARLIGHTS: 10-й сезон

Міжнародний конкурс New York Starlights, 10-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Зірки Європи - Алея Зірок України

Конкурс ЗІРКИ ЄВРОПИ: 16-й сезон

Міжнародний конкурс Зірки Європи, 16-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс London Stars

Конкурс LONDON STARS: 11-й сезон

Міжнародний конкурс London Stars, 11-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Paris: Talents d’Europe – Алея Зірок України

Конкурс PARIS: TALENTS D’EUROPE, 4-й сезон

Міжнародний конкурс Paris: Talents d’Europe, 4-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – початківців і майстрів, учнів і вчителів, дітей і дорослих, солістів і колективи, творчі родини.
Конкурс Сузір’я Талантів: Америка | Constellation of Talents: America contest competition

Конкурс СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ: АМЕРИКА. 3-й сезон

Міжнародний конкурс Сузір’я Талантів: Америка запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Алея Зірок України

Конкурс АЛЕЯ ЗІРОК: 22-й сезон

Міжнародний конкурс Алея Зірок, 22-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс London Stars

Конкурс LONDON STARS: 10-й сезон

Міжнародний конкурс London Stars, 10-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – початківців і майстрів, учнів і вчителів, дітей і дорослих, солістів і колективи, творчі родини.
Конкурс Алея Зірок України

Конкурс АЛЕЯ ЗІРОК: 21-й сезон

Міжнародний конкурс Алея Зірок, 21-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – початківців і майстрів, учнів і вчителів, дітей і дорослих, солістів і колективи, творчі родини.
Конкурс Сузір’я Україна-Європа

Конкурс СУЗІР’Я УКРАЇНА-ЄВРОПА: 23-й сезон

Міжнародний конкурс Сузір’я Україна-Європа, 23-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – початківців і майстрів, учнів і вчителів, дітей і дорослих, солістів і колективи, творчі родини.
Конкурс Tokyo Art Ninja

Конкурс TOKYO ART NINJA: 4-й сезон

Міжнародний конкурс Tokyo Art Ninja, 4-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – початківців і майстрів, учнів і вчителів, дітей і дорослих, солістів і колективи, творчі родини.