ВСІ КОНКУРСИ

Міжнародний конкурс Constellation World Prize

Конкурс CONSTELLATION WORLD PRIZE

Міжнародний конкурс Constellation World Prize запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс London Stars contest | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси

Конкурс LONDON STARS, 15-й сезон

Міжнародний конкурс London Stars, 15-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Берлін: Таланти Європи | Berlin: Talente Europas

Конкурс БЕРЛІН: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ, 3-й сезон

Міжнародний конкурс Берлін: Таланти Європи, 3-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Золотий Талант України

Конкурс ЗОЛОТИЙ ТАЛАНТ УКРАЇНИ

Всеукраїнський конкурс Золотий Талант України запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс педагогічної майстерності Сонце Сократа | Sun of Socrates teachers contest

Конкурс педагогічної майстерності СОНЦЕ СОКРАТА

Міжнародний конкурс педагогічної майстерності запрошує всіх педагогів будь-якого віку і рівня майстерності. Студентів і досвідчених професіоналів.
Національний конкурс педагогічної майстерності | Конкурсний портал - всеукраїнські та міжнародні конкурси

Національний конкурс педагогічної майстерності

Національний конкурс педагогічної майстерності запрошує всіх педагогів будь-якого віку і рівня майстерності. Студентів і досвідчених професіоналів.
Конкурс Творча Перемога | Конкурсний портал – всеукраїнські та міжнародні конкурси

Конкурс ТВОРЧА ПЕРЕМОГА, 5-й сезон

Міжнародний конкурс Творча Перемога, 5-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Я маю талант!

Конкурс Я МАЮ ТАЛАНТ!, 21-й сезон

Міжнародний конкурс Я маю Талант!, 21-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Рим: Таланти Європи | Roma: Talenti d’Europa

Конкурс РИМ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ, 3-й сезон

Міжнародний конкурс Рим: Таланти Європи, 3-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Міжнародний очний конкурс-фестиваль ЗІРКИ ЄВРОПИ: КІТЕН 2024 запрошує всіх творчих друзів на творчий тиждень (18-25 серпня) на морі, в Болгарії, в місті Кітен.

Конкурс ЗІРКИ ЄВРОПИ. КІТЕН в Болгарії

Міжнародний очний конкурс-фестиваль "Зірки Європи. Кітен" на березі Чорного моря в місті Кітен, Болгарія.
Конкурс Париж: Таланти Європи | Paris: Talents d’Europe concours

Конкурс ПАРИЖ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ, 7-й сезон

Міжнародний конкурс Париж: Таланти Європи, 7-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс NEW YORK STARLIGHTS | ЗОРЯНІ ВОГНІ НЬЮ-ЙОРКА - Алея Зірок України

Конкурс NEW YORK STARLIGHTS, 12-й сезон

Міжнародний конкурс New York Starlights, 12-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.