Головна Конкурсні новини

Конкурсні новини

Гарячі події

Конкурс Берлін: Таланти Європи | Berlin: Talente Europas

Конкурс БЕРЛІН: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ 2024

Міжнародний конкурс Берлін: Таланти Європи 2024 запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Париж: Таланти Європи | Paris: Talents d’Europe concours

Конкурс ПАРИЖ: ТАЛАНТИ ЄВРОПИ 2024

Міжнародний конкурс Париж: Таланти Європи 2024 запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Алея Зірок | Alley of Stars talent contest

Конкурс АЛЕЯ ЗІРОК 2024

Міжнародний конкурс Алея Зірок 2024 запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс педагогічної майстерності Сонце Сократа | Sun of Socrates teachers contest

Конкурс педагогічної майстерності СОНЦЕ СОКРАТА

Міжнародний конкурс педагогічної майстерності запрошує всіх педагогів будь-якого віку і рівня майстерності. Студентів і досвідчених професіоналів.
Конкурс NEW YORK STARLIGHTS | ЗОРЯНІ ВОГНІ НЬЮ-ЙОРКА - Алея Зірок України

Конкурс NEW YORK STARLIGHTS 2024

Міжнародний конкурс New York Starlights 2024 запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Національний конкурс педагогічної майстерності | Конкурсний портал - всеукраїнські та міжнародні конкурси

Національний конкурс педагогічної майстерності

Національний конкурс педагогічної майстерності запрошує всіх педагогів будь-якого віку і рівня майстерності. Студентів і досвідчених професіоналів.
Конкурс Hollywood Alley | Голлівудська Алея - Алея Зірок України

Конкурс HOLLYWOOD ALLEY 2024

Міжнародний конкурс Hollywood Alley 2024 запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Tokyo Art Ninja

Конкурс TOKYO ART NINJA 2024

Міжнародний конкурс Tokyo Art Ninja 2024 запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс London Stars contest | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси

Конкурс LONDON STARS 2024

Міжнародний конкурс London Stars, 13-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Різдвяна Зірка | Christmas Star talent contest – всеукраїнські та міжнародні конкурси

Конкурс РІЗДВЯНА ЗІРКА

Міжнародни святковий різдвяний і новорічний конкурс Різдвяна Зірка запрошує таланти всіх мистецтв. Дітям від Миколая – персональні іменні пакунки солодощів з 3D грою.
Конкурс Новорічна Алея Зірок | Конкурсний портал - всеукраїнські та міжнародні конкурси

Конкурс АЛЕЯ ЗІРОК: 23-й сезон

Міжнародний конкурс Алея Зірок, 23-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.
Конкурс Зірки Європи - Алея Зірок України

Конкурс ЗІРКИ ЄВРОПИ: 17-й сезон

Міжнародний конкурс Зірки Європи, 17-й сезон, запрошує таланти всіх мистецтв – авторів і виконавців будь-якого віку і рівня майстерності – солістів і колективи, учнів і вчителів, творчі родини.