Вікторія Шелабокова

0
1393
Ансамбль випускників Кіровоградського музичного коледжу
Ансамбль випускників Кіровоградського музичного коледжу

Вікторія Шелабокова, 37 років, м. Кропивницький.
«Прийшла кума до кумоньки», народна. Аранжування – Вікторія Шелабокова.
Вокальний ансамбль випускників Кіровоградського музичного коледжу – виконання.
Музична школа №2 ім. Ю.С. Мейтуса, викладач.

Прийшла кума до кумоньки

Керівник — Ярина ДолінкоКонцертмейстер — Марина Егорова🎵 Українська народна пісня в обр. Шилобокової " Прийшла кума до кумоньки".

Опубліковано Людмилою Мокряк Четвер, 18 червня 2020 р.
«Прийшла кума до кумоньки», народна. Аранжування – Вікторія Шелабокова

Про конкурс

«Сузір’я Україна–Європа» – міжнародний професійний продюсерський онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, який представляє українські таланти в Європі і в світі.

Професійний – професійні музиканти і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Постійний – конкурс відбувається постійно і поділений на сезони для періодичного оцінювання творчих робіт.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Запрошуються конкурсанти будь-якого віку, що виконують пісні та інші вокально-музичні композиціі будь-якого жанру. Музиканти, вокалісти, автори пісень (слова та/або музика). Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Після завершення сезону конкурсу співпраця з учасниками не припиняється. Усі конкурсанти запрошуються у творчу екосистему «Музика».

Крім дипломів, грошових та інших призів отримувачам найвищих нагород може бути запропонована допомога в публікації пісні на провідних світових музичних сервісах — Apple Music, Shazam, Google Play, Spotify, YouTube Music тощо (якщо музичний твір відповідає необхідним критеріям) — це початок професійної кар’єри артиста.

Докладніше ↓

Положення + заявка

Також дивіться усі конкурси Сузір’я Україна.

І публікуйтеся в каталогах співаків, музикантів і авторів пісень:

Музичний берег - каталог співаків, музикантів, авторів пісень