Фотоконкурс Алеї Зірок

0
202
↓ АКТУАЛЬНЕ ТАКОЖ ↓
Актуальний конкурс | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси
* * *
Фотоконкурс Алеї Зірок України – безкоштовний

Національна творча екосистема Алея Зірок України запрошує всіх на безкоштовний фотоконкурс. Ми хочемо розповісти в Європі і в світі про красивих людей України і знайти серед учасників обличчя Алеї Зірок.

Надішліть одне своє найкраще фото в місці, де ви живете або подорожуєте. Звичайно, на фоні того, що можна показувати в ці буремні часи (наприклад, львівська Опера чи київський Майдан, інше красиве місце). Фото можуть бути зроблені не лише в Україні. Призерам з фото з Лондону, Парижу, Берліну, Риму, Мадриду, Нью-Йорку, Токіо, інших міст Європи і світу – додаткові цікаві пропозиції.

Розкажіть про себе коротко. Звідки ви, скільки вам років. Які маєте таланти. Можливо, у фото також є цікава історія.

Виграйте конкурс, отримайте персональну фотогалерею на Алеї Зірок (4 призери), просування і рекламу. Можливі додаткові призи від продюсерів.

Конкурс безкоштовний. Дипломи електронні. Додатково можна замовити друкований диплом з фото, яскраву медаль, статуетку чи кубок.

Суперпереможець стане обличчям Алеї Зірок, отримає персональну зіркову сторінку-портфоліо, свою фотогалерею, просування і рекламу.

Запрошуємо всіх людей будь-якого віку. Долучайтеся сьогодні!

Пишіть про себе і надсилайте фото на Viber 093 857-03-88.

Фотохудожникам

Конкурси фотографії для дітей і дорослих є в кожному нашому конкурсному потоці 2023-го року як номінація (фаховий конкурс). Всі жанри і техніки фотомистецтва. 

Кожен конкурсант отримує диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу (конкурс фотографії, міжнародний конкурс фотохудожників, всеукраїнський фотоконкурс, наприклад).

Всі конкурси всеукраїнської творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network оптимальні для атестації викладачів – дипломи, подяки і сертифікати містять усю необхідну інформацію, а також додаткову, яка потрібна конкретному викладачеві в конкретному випадку (зазначайте це в заявках). Плюс сертифікат підвищення кваліфікації на 10 годин.

Наші конкурси також оптимальні для талантів, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, яскраві призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Збирають власні творчі онлайн портфоліо. Просуваються в Україні, Європі і США. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network. Учасники також можуть отримати персональні сторінки в Star Journal – Зоряному журналі.

Фотоудожник може отримати персональну фотогалерею своїх творчих робіт на сайтах Алея Зірок України та/або Зоряний журнал.

Номінації (фахові конкурси) для фотохудожників є в таких конкурсах (конкурсних потоках):

Долучайтеся сьогодні, шановні таланти!

Також для вчителів: курс підвищення кваліфікації (сертифікат на 60 годин) педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів мистецької освіти “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“.

Viber: (093) 857-03-88
Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика”
Constellation World Talent Network
Зіркові сторінки для просування талантів

Це конкурсний портал Сузір’я Україна

Всеукраїнські та міжнародні конкурси

 Поділитися в соцмережах:
ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО:

ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати пісню, музику, картину можна через сайт творчих оголошень:

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину тощо

ВСІ КОНКУРСИ

Усі всеукраїнські та міжнародні конкурси талантів тут:

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси