Безкоштовні конкурси

0
223
↓ АКТУАЛЬНЕ ТАКОЖ ↓
Актуальний конкурс | Конкурсний портал - всеукраїнські і міжнародні конкурси
* * *

Конкурс статей

Конкурс Освіта в Україні і в світі

Золотий кубок за публікацію статті на сайті adverman.com.

Це безкоштовний конкурс статей, оповідань, методичних матеріалів на тему освіти, зокрема мовної. На будь-яку освітню тему з будь-яких дисциплін. В тому числі критичні статті про освіту як таку.

Поділитися думками, враженнями, а можливо, і секретами. 🙂

Ми опублікуємо ваш текст – ваші враження, думки, ваш нарис чи статтю. Хай читачі обговорюють, голосують зірками. Всі учасники цієї програми отримають представлення і популяризацію свого таланту, навчального закладу, творчих планів – в Європі і в світі, на наших сторінках і в соцмережах. Автор найпопулярнішої публікації отримає найбільш потужну популяризацію свого таланту і крутий Золотий (ну, під “золото” 🙂 ) кубок! А також інші призи від сайту Adverman.com.

Це постійна освітня і культурна творча програма з 2018-го року. Схвалено Міністерством культури України. Долучайтеся сьогодні, і початківці, і найкрутіші мовознавці. Всі освітяни. І всі творчі люди!

___

Фотоконкурс Алеї Зірок

Фотоконкурс Алеї Зірок України – безкоштовний

Національна творча екосистема Алея Зірок України запрошує всіх на безкоштовний фотоконкурс. Ми хочемо розповісти в Європі і в світі про красивих людей України і знайти серед учасників обличчя Алеї Зірок.

Надішліть одне своє найкраще фото в місці, де ви живете або подорожуєте. Звичайно, на фоні того, що можна показувати в ці буремні часи (наприклад, львівська Опера чи київський Майдан, інше красиве місце). Фото можуть бути зроблені не лише в Україні. Призерам з фото з Лондону, Парижу, Берліну, Риму, Мадриду, Нью-Йорку, Токіо, інших міст Європи і світу – додаткові цікаві пропозиції.

Розкажіть про себе коротко. Звідки ви, скільки вам років. Які маєте таланти. Можливо, у фото також є цікава історія.

Виграйте конкурс, отримайте персональну фотогалерею на Алеї Зірок (4 призери), просування і рекламу. Можливі додаткові призи від продюсерів.

Конкурс безкоштовний. Дипломи електронні. Додатково можна замовити друкований диплом з фото, яскраву медаль, статуетку чи кубок.

Суперпереможець стане обличчям Алеї Зірок, отримає персональну зіркову сторінку-портфоліо, свою фотогалерею, просування і рекламу.

Запрошуємо всіх людей будь-якого віку. Долучайтеся сьогодні!

Пишіть про себе і надсилайте фото на Viber 093 857-03-88.

___

Всі конкурси

Конкурси для дітей і дорослих є в кожному нашому конкурсному потоці. Всі мистецтва і жанри. 

Кожен конкурсант отримує диплом (а вчитель – подяку і сертифікат) свого фахового конкурсу.

Всі конкурси всеукраїнської творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network оптимальні для атестації викладачів – дипломи, подяки і сертифікати містять усю необхідну інформацію, а також додаткову, яка потрібна конкретному викладачеві в конкретному випадку (зазначайте це в заявках). Плюс сертифікат підвищення кваліфікації на 10 годин.

Наші конкурси також оптимальні для талантів, які хочуть творчо зростати, публікуватися, просуватися, отримувати пропозиції від колег і роботодавців, збирати власні аудиторії фанатів, продавати творчі роботи, ставати авторами і виконавцями, відомими в Україні, Європі і в світі.

Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, яскраві призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Збирають власні творчі онлайн портфоліо. Просуваються в Україні, Європі і США. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network. Учасники також можуть отримати персональні сторінки в Star Journal – Зоряному журналі.

Номінації (фахові конкурси):

Долучайтеся сьогодні, шановні таланти!

Також для вчителів: курс підвищення кваліфікації (сертифікат на 60 годин) педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів мистецької освіти “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“.

Viber: (093) 857-03-88
Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна”
Творча екосистема “Музика”
Constellation World Talent Network
Зіркові сторінки для просування талантів

Це конкурсний портал Сузір’я Україна

Всеукраїнські та міжнародні конкурси

Алея Зірок України

Всіх творчих людей – авторів і виконавців, солістів і колективи, дітей і дорослих – запрошує Національна творча екосистема Алея Зірок України. Кожен талант має право стати зіркою України, Європи і світу. Долучайтеся сьогодні!

Алея Зірок України - національна творча екосистема | всеукраїнські та міжнародні конкурси
 Поділитися в соцмережах:
ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО:

ТВОРЧІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати пісню, музику, картину можна через сайт творчих оголошень:

Творчі оголошення - продати пісню, музику, картину тощо

ВСІ КОНКУРСИ

Усі всеукраїнські та міжнародні конкурси талантів тут:

Всі всеукраїнські та міжнародні конкурси